EN
TR
1998 - 2015
Boğazın "En İyi Balıkçısı" Ödüllü Restaurantı
2015
Mükemmellik Sertifikası

Gıda Güvenliği

Bebek Balıkçı'sı gıda güvenliği çalışmalarını profesyonel danışmanlık hizmeti alarak sürdürmektedir. Çalışmalarımızı gıda mühendisi İpek Ege başkanlığında İyi Gıda Pearl tarafından yürütülmektedir.
 
Bebek Balıkçısı' nda mutfak personeli çalışma kıyafetleri ile çalışmaktadır.Ziyaretçilerimiz ise mutfağımıza bone, galoş ve ziyaretçi önlüğü ile girebilir.
 
Temizlik ve hijyen kalitesinin daima yüksek standartda tutabilmek için her birim için hazırlanmış olan temizlik talimatları personelimize eğitimler ile aktarılmış olup işletmemizin uygun noktalarına asılmıştır.
 
Tüm sebze ve meyvelerimiz iksir marka dezenfektanla ziraai ilaçlardan temizlendikten sonra servise sunulur.Soğuk dolaplarda ürünler streçlenerek saklanmaktadır.Bu şekilde ürünlere yabancı madde bulaşmasına engel olunur.
 
Renk kodlu kesme tahtaları ve bıçaklar ile pişmiş ve çiğ ürün ayrımı yapılarak çapraz bulaşma önlenir.
 
Dondurucu ve soğutucularda ürünler etiketlenerek ve kontrol formlarına kayıtlanarak raf ömrü kontrol altında tutulur. Aynı zamanda yasal zorunluluk olan izlenebilirlik sağlanmış olur.
 
Bebek Balıkçısı'nda uygulanan sistem tamamen kayıt altındadır.Sistem gereği ayda bir kez iç denetim yapılarak genel uygunsuzluklar tespit edilir ve düzeltilir.Amacımız sizlere güvenli sağlıklı lezzetli hijyenli ürünler sunmaktır.
 
Sizlere nekadar değer verdiğimizi bu ayrıcaklı hizmetlerimizle  anlayabilirsiniz