EN
TR
1998 - 2015
Boğazın "En İyi Balıkçısı" Ödüllü Restaurantı
2015
Mükemmellik Sertifikası
Pendik Marina > Hakkında
BOĞAZI PENDİK' E TAŞIDILAR
 
Bebek Balıkçısı, İstanbul'da balık kültürünün oluşmasını sağlayan mekanın imzasını taşıyor. "Boğazda Balık'' denince ilk akla gelen mekanlardan Bebek Balıkçısı' nın ortağı ve işletmecisi Ertuğrul Karabulut ve oğlu Cem Karabulut deneyimlerini Bebek Balıkçısında siz değerli misafirlerle paylaşıyorlar.
 
Pendik Marintürk Marinada açılan Bebek Balıkçısı' nda servise sunulan; sebzelerin ve  meyvelerın özel olarak organik suyla yıkandıktan sonra ziraai ilaçlarlardan arındırıldıktan sonra, özel reçete ile hazırlanıp sunulan eşsiz mezeleri ve balığın en lezzetli hallerini misafirlerine sunuyor.
 
Bir İstanbul klasiği olan Boğazda balık keyfini Marmara Denizi'nin kıyısına Prens Adaları manzarasına taşıyan mekan boğazı aratmıyor.
 
Bebek Balıkçısı birbirinden lezzetli mezeleri, günün balıklarını ve yılların tecrübesini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Benzerlerini güney sahillerinde gördüğümüz eşsiz güzellikteki Pendik Marina'da açılan Bebek Balıkçısı yemekleri kadar şık ambiyansıyla ve kaliteli servisi ile oldukça iddialı bir mekan.
 
Bebek Balıkçısında Ege sahillerinde , Yunan restorantlarında olduğu gibi hem mezeleri hemde günlük balıkları mostradan seçebiliyorsunuz.                
 
Bebek Balıkçısı' nın öne çıkan spesiyalleri; ermeni pilakisi, girit ezmesi, balık pastırması, girit usulü kalamar ızgara, kalkan tandır, balık içli dolması  mutlaka tatmanız gereken yemeklerden.
 
Ulaşım ve trafik sorunu olmayan mekanımıza misafirlerimiz ister özel araçlarıyla gelip kapalı otoparka kendileri park edebilir, isteyenler ise özel iskelemize tekneleriyle yanaşabilirler. Tatildeymiş  hissi veren mekanımız huzurla yemek yemenin adresi olmuştur.